En iyi Çevrimiçi, Online Video Çevirici ve Mp4 Dönüştürücü

 

Videoları yüksek kalitede dönüştürmek mi istiyorsunuz? O zaman sizlere harika bir araç tanıtacağım. Hiç bir sınırlama olmadan istediğiniz kadar video çevirebileceğiniz bu ücretsiz araç ile Youtube üzerinden mp3 ve mp4 dönüştürücüyü bilgisiyarınıza indirebilirsiniz. Üstelik bu işlem yalnızca bir kaç dakika sürecek!

Bir videoyu dönüştürmek için YouTube video url’sini kopyalayın ve dönüştürücü sayfasına gidin, seçtiğiniz formattan sonra dönüştürme başlayacak ve yaklaşık olarak 15 saniye içerisinde dönüşüm tamamlanmış olacak.

İşte bu kadar!

Hızlı ve kullanımı çok kolay, bu çeviriden daha hızlı ve daha iyi bir çevirici yok. Bütün platformlar ile uyumludur.

Bu müzikseverler için muhteşem bir araçtır. Günümüzde mp3 ve mp4 dönüştürme bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyorsunuz. Bu aracı kullanarak bilgisayarınınıza güvenli bir şekilde mp3 indirebilir ve stereo kalitesinde müzik dinleyebilirsiniz. Tamamen ücretsiz! İster bilgisayarınızdan ister cep telefonunuzdan ister tabletinizden her platformdan müzik indirebilir, video indirebilirsiniz.

Çevirici bütün sistemler ile uyumludur. Windows, mac, linux sistemleri ile kullanabilirsiniz.

İstediğiniz YouTube müzik klibini indirin ve dinleyin.

YouTube’dan mp3 ve mp4 video nasıl indirilir?

onlinevideoconverter.party herhangi bir YouTube videosunu MP3 veya MP4’e indirip kaydetmenin hızlı ve kolay yoludur. YouTube URL’sini kopyalayın ve uygulamaya yapıştırın ve “Dönüştür” düğmesini tıklayın.

Özel bir yazılım yüklemenize gerek yok; servis çevrimiçi çalışıyor. Online video çevirici herhangi bir YouTube videosunu MP3’e (ses) veya MP4’e (videoya) indirmenizi ve dönüştürmenizi sağlar.

Bu araç %100 ücretsizdir. YouTube’u MP3’e ve YouTube’u MP4’e dönüştürmek sadece birkaç saniye sürecek ve bu kadar kolay olmamıştı!

Bu aracı kullanmanız için geçerli 5 sebep

 • * Tamamen ücretsiz
 • * Temiz kodlama ve kolay ulaşılan içerik
 • * Bütün platformlar ile uyumlu olması
 • * Programın hızlı çalışması – zaman tasarrufu
 • * Diğer sitelerden daha kaliteli olması

bu harika aracı hemen test edin.

Müzik Dinlemenin Faydaları Nelerdir?

 • * Becerileri geliştirir. Müzik dinlemek görsel hafızayı güçlendirir.
 • * Sağlıklı bir şekilde yaşamanızı sağlar. Müzik dinlemek vücuttaki fonksiyonlara iyi gelir. Örnek olarak; beyin.
 • * Mutlu bir birey olmanızı sağlar çünkü müzik dinlemek endorfin hormonunu çalıştırır.
 • * Tansiyonu düzenler ve bünyeyi sağlıklı tutar.
 • * Uykunuzu düzenler ve uyku kalitesini maksimum seviyeye çeker. Bu sayede sağlıklı bir birey olarak yaşamaya devam edersiniz.
 • * Sinir sistemini güçlendirir ve vücudun metabolizmasını düzenler.
 • * Depresyonda olan ruh halinizi değiştirir.
 • * Atletik olarak sizi daha iyi bir kıvama getirir.
 • * Kavrama anlama becerilerini geliştirir.
 • * Müzik her konuda insana faydalıdır.

Müzik dinleyerek sizde sağlıklı bir birey olabilirsiniz.

Prof. doktor Ahmet Sanlı‘nın müzik ile ilgili yorumlarını aşağıda okuyabilirsiniz.

“Sevgili müzik dinleyenler, hastalıklarınızı atlatmanızın en iyi yolu mutlu olmak ve sürekli müzik dinlemektir. Şunu unutmayınız ki bebeklere klasik müzik dinletilmektedir. çünkü klasik müzik dinlemek gelişimi düzenlemektedir. Hastalıkları da kontrol altına alabilir müzik dinleyen kişiler. Bu yüzden müziği 7 den 77’ye her kesime öneriyorum. Müzik, insanoğlunun sahip olduğu en yararlı şeydir. Evren melodi şeklinde hareket eder. Müzik dinlemek, geçmiş ile bağlantı kurup, geleceğe yön verebilir. Bu yüzden müziğe çok önem veriniz. Çocuklarınızı kaliteli müzikler dinleterek büyütünüz. İnsanoğlu müziksiz kalırsa eğer, hepimiz yaşamaktan sıkılırız. Çünkü bize hayat enerjisi veren müziktir. Müzik bizim düzen içerisinde hareket etmemizi sağlar. Topluma kazandırır. Sağlam bir birey olmamıza yardımcı olur. İnsan, kendisine iyi gelen müzikleri dinlemelidir. Müzik’le kalın.”